Doorbird koppelen aan actie
Ik wil graag op het moment dat iemand aanbelt de buitenlamp aanzetten. Bij acties kies ik voor 'doorbird trigger', en dan bij trigger nuumber heb ik 1 gekozen, in de veronderstelling dat het trigger nummer corresondeert met het nummer van de button. De actie start echter niet. Interpreteer ik de doorbird triggers verkeerd of moet ik aan de doorbird kant nog iets doen om de bel met de actie te verbinden?
Log In of Registreer om te reageren.
Reacties
En heb je het al eens geprobeerd met een waarschuwingsservice? Werkt het dan wel?
Het gebruikerslogboek kan mogelijk ook uitsluitsel geven.
De doorbird geeft een UDP broadcast wanneer er je op de bedrukken drukt.
Deze worden herkent door de xxter, en verwerkt. Deze broadcast is encrypted. Wanneer de xxter zo een broadcast detecteert, kijkt hij of het van het IP adres af komt van een bekende doorbird. Is dat het geval, dan gebruikt hij de bekende gegevens om het pakketje te de-crypten en bepaald hij de trigger.
Het kan dus zijn dat binnen je netwerk bijvoorbeeld UDP broadcasts worden gefilterd, in dat geval zal deze niet worden ontvangen door xxter.
Ik kan de xxter integratie via 1 van de andere accounts laten lopen maar dan doet maar 1 knop het. De reden dat elke knop een eigen doorbird user heeft is omdat de configuratie van de kantoor bel anders is dan die van de woning. Is er een mogelijkheid in xxter meerdere accounts op te geven of kan ik de DoorBird dan 2 keer met hetzelfde ip toevoegen?
Ik denk dat het al gelukt was? Anders hier nu een beknopte uitleg:
https://forum.xxter.com/index.php?p=/discussion/274/doorbird-with-multiple-buttons/